Debata społeczna o bezpieczeństwie w gminie Dobra

wtorek, 14 października 2025

Zapraszamy mieszkańców gminy Dobra do udziału w debacie społecznej poświęconej bezpieczeństwu seniorów. Tematem spotkania będą m.in. oszustwa na tzw. „wnuczka”, „policjanta” czy „pracownika banku” oraz inne zagrożenia występujące na naszym terenie.

W trakcie debaty omówione zostaną także narzędzia umożliwiające zgłaszanie zagrożeń i kontakt z dzielnicowym, takie jak:

  • Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa,
  • Program „Dzielnicowy bliżej nas”,
  • Aplikacja „Moja Komenda”.

🗓 Data: 15 października 2025 r., godz. 10:00
📍 Miejsce: Budynek GOK przy Urzędzie Gminy w Dobrej, Dobra 233

Na pytania w sprawie debaty odpowie Twój dzielnicowy.
Organizatorzy: Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Policja.

polecane artykuły

Pozostałe aktualności